Apie mus

UAB "Drabužiai reklamai" logotipas

UAB "Drabužiai reklamai" įkurta 2005 metais. Įmonė importuoja kompanijų SOL‘S ir SERIE GRAFFIC gaminius, skirtus reklamai, renginiams, įvaizdžio formavimui, suvenyrams, profesinei veiklai bei sportui. SOL’S pristato savo naują kolekciją kiekvienais metais. Mes siūlome labai platų asortimentą – nuo standartinių  marškinėlių vyrams, moterims ir vaikams, polo marškinėlių, klasikinių marškinių iki šiltų džemperių ir striukių. Mūsų asortimentas taip pat pasipildė krepšių kolekcija – madingi ir patogūs krepšiai pirkiniams, sportui, kelionėms ir darbui. Siūlome Jums visiškai naują kepuraičių ir kilpinių rankšluoščių kolekciją. Taip pat turime labai kokybiškų sportinių rūbų ir  specifinių darbo rūbų kolekcijas su SOL’S prekiniu ženklu. Mūsų asortimento produkcija išskirtinė savo plačia spalvų gamą bei įvairių dydžių skale. Kai kurios pozicijos galimos skirtingomis 38 spalvomis. UAB „Drabužiai reklamai“ operatyviai ir greitai įgyvendins Jūsų užsakymus. Jūsų patogumui galime pasiūlyti šilkografijos ir siuvinėjimo paslaugas. Jums pageidaujant, užsakytas prekes galime pristatyti į Jūsų nurodytą vietą.
 

Sol's logotipas

SOL‘S kompanijoje vienas iš pagrindinių prioritetų teikiamas gaminių kokybei. Ji analizuojama ir inspektuojama kiekviename gamybos proceso etape, naudojant tarptautinių sertifikuotų institucijų paslaugas.  SOL‘S įsipareigoja savo klientams, produkcijos gamybos bei pardavimo procesuose gerbti taisykles, kurios reguliuoja etišką elgesį, atsakomybę saugoti socialines vertybes ir aplinką.

 

Serie Graffic logotipas

Kompanija SERIE GRAFFIC kepuraites pradėjo gaminti nuo 1976 metų. Sukaupta ilgametė patirtis šiame rinkos segmente kompanijai leidžia pasiekti aukštą gamybos kokybę, pasiūlyti madingų ir originalių kepuraičių modelių. Saugojant aplinką, visų kepuraičių snapelių sutvirtinimui yra naudojamas perdirbtas plastikas. Kolekciją sudaro gausus prekių asortimentas, skirstomas į tris kolekcijas: „Collection Basic“ - išsiskiria paprastumu, plačiu modelių ir spalvų spektru: „Collection  Boutique“ – aukštos kokybės ir įvairaus dizaino: „Collection Prestige“ – prestižinės, labai aukštos kokybės kepuraitės. Taip pat siūlome ir ekologiškos medvilnės gaminius. SERIE GRAFFIC kolekcijoje rasite ne tik įvairių kepurėlių, bet ir krepšių, šalikų, skarelių, pirštinių bei skrybelių.

 

 

Maloniai kviečiame atvykti į mūsų įmonės biurus Vilniuje ir Kaune. Čia galėsite apžiūrėti SOL‘S bei SERIE GRAFFIC produkcijos pavyzdžius, išsirinkti bei įsigyti Jus dominantį modelį.