Dažnai užduodami klausimai

Sveiki,

pasikeitusio tinklalapio www.sols-europe.com struktūra sukelia šiokių tokių kėblumų norint parsisiųsti ir išsisaugoti norimo modelio spalvos nuotraukas.

Šiuo gidu pabandysime Jums tai kuo lengviau paaiškinti.

1. Išsirinkę norimą modelį, pasirenkame skiltį "AVAILABLE COLORS"

 

2. Išsirenkame norimą spalvą. Šiuo atveju, pavyzdžiui, paspaudžiame ant  salotinės (280) spalvos apskritimo.

 

3. Tada spaudžiame DEŠINĮ pelės klavišą ant  norimos marškinėlio nuotraukos esančios kairiame ekrano krašte ir pasirenkame "Išsaugoti paveikslėlį kaip..." . Jeigu norite gauti tik nuorodą, pasirinkite "Kopijuoti paveikslėlio URL adresą". Jeigu norite pamatyti paveikslėlį visu formatu, pasirinkite "Atidaryti paveikslėlį naujame skirtuke“.

 

 

 

Užsakymus tiekėjui formuojame ir krovinius gauname kiekvieną savaitę.

Vilniaus ir Kauno miestuose prekes galime pristatyti nemokamai. Į kitus miestus užsakymus pristatome už papildomą mokestį naudodami kurjerio ar autobusų siuntų skyriaus paslaugas.

Sandėliuojamų gaminių parduodamo kiekio neribojame. Tačiau nesandėliuojamus modelius, arba kai kurias nesandėliuojamas modelio spalvas, vežame iš tiekėjo tik pagal pateiktus užsakymus. Šiuo atveju minimalus užsakomas ir vežamas kiekis yra pakuotė - tai yra vieno konkretaus modelio, vieno dydžio ir vienos spalvos vienetų skaičius , kuris yra nurodytas prie modelio. Informaciją apie sandėliuojamus gaminius galite sužinoti mums paskambinę ar atsiuntę užklausą elektroniniu paštu.

Prie kiekvieno modelio mūsų kataloguose ir internetinėje svetainėje yra pateikta informacija kiek vienetų sudaro pakuotę ir kiek vienetų sudaro dėžę.

PAKUOTĖ
10

DĖŽĖ
100

 

Prie kiekvieno modelio Sol's kataloge, taip pat ir internetinėje svetainėje, yra pateikta informacija apie skirtingų dydžių išmatavimus:

A - nurodo drabužio ilgį centimetrais nuo viršaus iki papčios.
B - nurodo drabužio vienos pusės plotį centimetrais.

Ką reiškia prie gaminio modelio pavadinimo esantys kokybės terminai tokie kaip: Siūlas 24, Pynimas 1X1, Šukuotinė medvilnė, Žiedinis verpimas, Medvilninis džersis, Poliarinis flyzas, Elastanas, Minkštas paviršius, OXFORD, Pikė mezginys, Gumbuotas medvilninis džersis, Elastano poplino audinys, Flyzas, Ruoželinis pynimas.

01 SIŪLAS. SOL’S produkcija yra pagaminta iš aukštos kokybės 24, 26, 28, 30 ir 40 numerio siūlų, priklausomai nuo medžiagos storio: nuo lengviausios iki sunkiausios. Kuo storesnis siūlas, tuo sunkesnė medžiaga.

02 PYNIMAS 1X1. Labai tampri ir moderni medžiaga, kuri suteikia galimybę pagaminti prigludusius ir patogius gaminius. Be to, papildomo komforto suteikia šukuotinė medvilnė, kurią mes naudojame.

03 ŠUKUOTINĖ MEDVILNĖ. Ilgas pluoštas. Verpalai iš medvilnės, pagaminti pagal šukuotinės medvilnės verpimo technologiją, eliminuojant trumpus medvilnės pluošto plaukelius ir teršalus. Mes gauname medžiagą, kuri yra ypatingai švelni, tampri ir maloni dėvėti. Labai tinkama skaitmeninei spaudai.

04 ŽIEDINIS VERPIMAS. Mūsų marškinėliai yra pagaminti iš aukštčiausios kokybės žiedinio verpimo verpalų. Žiedinio verpimo verpalai suteikia didesnį švelnumo pojutį medžiagai. Gaminį yra maloniau dėvėti ir suteikia geresnių rezultatų darant šilkografi nę spaudą. Žiedinio verpimo verpalas yra tikra vertybė, įtvirtinat Europietišką kokybę kaip alternatyvą Amerikietiškiems produktams.

05 MEDVILNINIS DŽERSIS. Medvilnės mezginys, žinomas dėl savo patogumo, higieninių savybių, malonaus dėvėjimo ir naturaliai ilgo dėvėjimo termino.

06 POLIARINIS FLYZAS. Megztas iš poliesterio mikropluoštų. Šis mezginys yra šiauštas iš vienos arba abiejų pusių, taip gaunamas flyzas. Visi mūsų poliariniai flyzai yra apdirbami, kad nesipumpuruotų.

07 ELASTANAS. Tamprus siūlas maišytas su medvilne, siekiant didesnio komforto.

08 MINKŠTAS PAVIRŠIUS. Audinys susidedantis iš trijų sluoksnių: viršutinis sluoksnis yra neopreno pagrindu su elastano priemaišom, vidinis sluoksnis yra iš mikro fl yzo, su techniniu sluoksniu tarp šių dviejų. Audinys išsaugo šilumą, yra vandeniui nelaidus, kvėpuojantis ir vėjui
nelaidus.

09 OXFORD. Švelnus ir labai tvirtas audinys skirtas marškiniams. Dažyti siūlai naudojami metmenims, o balti siūlai naudojami ataudams, pabrėžti pynimo efektą.

10 PIKĖ MEZGINYS. Labai patogus mezginys, pagrinde naudojamas polo marškinėliams. SOL’S pikė mezginys has a ypatingai glotnų paviršių tinkamą visų tipų ženklinimui.

11 GUMBUOTAS MEDVILNINIS DŽERSIS. 100% medvilnėe gumbuotas audinys yra labai švelnus, elegantiškas, labai modernios ir neįprastos išvaizdos. Mūsų gumbuotas audinys labai tinka ženklinimui.

12 ELASTANO POPLINO AUDINYS. Įmaišoma elastano į poplino medvilnės audinį – labai tamprus siūlas – malonus audinys.

13 FLYZAS. Šis mezginys yra megztas naudojant poliesterį ir medvilnę. Vidinė pusė yra sušiaušta – šilta ir švelni.

14 RUOŽELINIS PYNIMAS. Medvilninis audinys ar maišytas medvilninis audinys su seržo bangomis.

 

TEKSTILĖS TOLERANCIJA. Drabužiai reklamai pagal Europos standartus gali turėti + ar - 5% pokyti audinio tankio ir dydžio.